سرآغاز

در دنیای رقابتی امروز، کامپیوتر به یک ابزار اساسی تبدیل شده است که تاثیرات گسترده آن نیز در عرصه‌های صنعتی، بازرگانی، خدماتی، نظامی و درمانی به وضوح قابل درک و مشاهده می‌باشد. با این وجود و با تمامی سرعت و دقتی که کامپیوتر دارد، جمع آوری و ورود داده‌ها به سیستم‌های کامپیوتر اغلب با استفاده از نیروی انسانی صورت می‌گیرد که ضمن عدم بهره‌مندی از سرعت قابل قبول، عاری از بروز خطاهای انسانی نیز به نظر نمی‌رسد. که این امر در نهایت افزایش هزینه‌های سازمان را در پی خواهد داشت. از این‌رو، فناوری‌های شناسایی و گردآوری خودکار داده‌ها «AI/DC» همچون بارکد، کارت‌های هوشمند و RFID راه حل‌های الکترونیکی متداول و کاربردی بسیار مناسبی جهت بهبود روش‌های جمع‌آوری و انتقال مکانیزه اطلاعات به سیستم‌های کامپیوتری می‌باشند.

درباره آژند رستاک

شرکت فن‌آوران آژند رستاک با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه و همکاری مشترک با شرکت‌های داخلی و خارجی معتبر و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص، به عنوان ارائه دهنده سیستم‌ها و راهکارهای تخصصی شناسایی و ردیابی مبتنی بر فناوری‌های بارکد، کارت‌های هوشمند و RFID  مانند چاپگر برچسب، بارکدخوان، رایانه قابل حمل، چاپگر کارت، چاپگر رسید، صندوق فروشگاهی، تجهیزات تخصصی RFID، اقلام مصرفی و … از برندهای سرشناس جهانی همچون Zebra ، Motorola ، Honeywell ، Datalogic ، Zebex ، Toshiba ، TSC ، Sewoo ، ATID ، Intermec ، M3 Mobile ، Argox OKPOS ، Bixolon و… فعالیت خود را آغاز نمود.
آژند رستاک همواره یکی از پیشتازان در عرضه، تامین، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تخصصی و ارائه راهکارهای جامع شناسایی خودکار و گردآوری مکانیزه داده‌ها در این حوزه می‌باشد و توانسته است خدمات و محصولات خود را در مدت زمان کوتاه و با سرعت چشمگیری در سراسر کشور توسعه دهد.آژند رستاک همواره یکی از پیشتازان در عرضه، تامین، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تخصصی و ارائه راهکارهای جامع شناسایی خودکار و گردآوری مکانیزه داده‌ها در این حوزه می‌باشد و توانسته است خدمات و محصولات خود را در مدت زمان کوتاه و با سرعت چشمگیری در سراسر کشور توسعه دهد.

اهداف راهبردی و چشم انداز

همواره می کوشیم تا کیفیت محصولات و خدمات خود را بصورت مستمر بالا برده و تمام تلاش خود را در به کارگیری برترین تکنولوژی های روز جهان در زمینه تولید، اجرا و پیاده سازی انواع راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با سیستم‌های شناسایی و ردیابی خودکار و گردآوری مکانیزه داده‌ها به کار گیریم و با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بار آوریم.
نوآوری و خلق تجربه‌ای متفاوت برای مشتریان در بکارگیری سیستم‌ها و راهکارهای تخصصی شناسایی و ردیابی مبتنی بر فناوری‌های بارکد، کارت‌های هوشمند و RFID ، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازها و بهبود خدمات‌رسانی به مشتریان و در نهایت جلب رضایت ایشان در همه امور بخشی از دغدغه‌های ماست تا بتوانیم همیشه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

همکاران تجاری

همکاران و شرکای تجاری که در ارایه خدمات و محصولات بهتر ما را یاری می‌کنند

فهرست