تازه‌ها
820
۰

شرکت زبرا Zebra مرکز راهکارهای سازمانی موتورولا Motorola را در اختیار گرفت.

شرکت زبرا Zebra

شرکت زبرا Zebra و موتورولا Motorola اعلام کردند که توافقات نهایی بین آن‌ها صورت گرفته است تا مرکز تولید راهکارهای سازمانی موتورولا به قیمت ۴۵,۳ میلیارد دلار به شرکت Zebra واگذار شود.
این واگذاری که مورد تایید هیئت مدیره هر دو شرکت واقع شده است، برای نهایی شدن به دریافت تاییده قانونی و دولتی هم نیازمند است. دو شرکت یاد شده با انتشار بیانیه رسمی اعلام کردند که فرآیند واگذاری مرکز تولید راهکارهای سازمانی موتورلا به شرکت Zebra در پایان سال ۲۰۱۴ میلادی نهایی خواهد شد.

اندرس گوستافسون «Anders Gustafsson» مدیرعامل شرکت Zebra گفت: این توافق، شرکت Zebra را به یکی از بزرگ‌ترین ارایه‌دهندگان راهکارهای هوشمند تبدیل می‌کند و باعث می‌شود تا این شرکت ضمن گسترش خدمات سازمانی، زنجیره‌های ارزشی خود را توسعه بخشد. راهکارهای سازمانی به میزان قابل ملاحظه بر ارزش سهامداران ما تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود نوآوری بیشتر در محصولات و ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان و شرکای ما صورت گیرد. این واگذاری Zebra را به عنوان یک مبتکر فناوری با قابلیت سرعت‌دهی به ارایه خدمات موبایلی، تحلیل داده‌ها و سیستم‌های پردازش ابری معرفی می‌کند و به ما کمک خواهد کرد تا بر فرآیند ارایه راهکارهای بحرانی برای سازمان‌های دولتی و خدمات عمومی تمرکز راهبردی داشته باشیم. ما با تکمیل شدن فرآیند واگذاری درآمد به‌ دست آمده را به سهامداران باز می‌گردانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست