تازه‌ها
767
۰

چاپگر رومیزی برچسب Zebra ZD420 محصول جدید شرکت Zebra

شاید بتوان نام جدیدترین اقدام کمپانی زبرا Zebra را احترام  و ارزش نهادن به وقت مشتریان و یا تلاش برای تولید محصولی با کاربری هر چه آسانتر برای کاربران گذاشت. چاپگر رومیزی برچسب Zebra ZD420 اولین و تنها چاپگر رومیزی حرارتی با قابلیت استفاده از کارتریچ ریبون می باشد که نه تنها برای سهولت و سرعت بخشیدن به عملیات روزانه کاربران طراحی شده، بلکه پاسخی محکم برای تمامی رقبای این کمپانی در این حوزه می باشد. طراحی منحصر به فرد Zebra ZD420 با وضوح چاپ تا 300dpi و قرار گرفتن سه دکمه در کنار 5 نشانگر وضعیت، بر روی چاپگر شرایط استفاده هرچه آسان تر از این چاپگر رومیزی را برای کاربران فراهم ساخته که در نهایت باعث به کارگیری این چاپگر در کلیه صنوف مخصوصاً مراکز بهداشتی و درمانی، داروخانه ها، آزمایشگاه ها شده است.

ارتباطات

وجود درگاهای ارتباطی USB2.0 و USB Host و همچنین امکان نصب و استفاده از شبکه «Ethernet-10/100»، سریال «RS-232», شبکه بیسیم «Wi-Fi 802.11ac» و بلوتوث «Bluetooth 4.1» توانسته شرایط استفاده کاربران رو به صورت با سیم و بی سیم فراهم سازد.از دیگر قابلیت های این چاپکر می توان به قابلیت نصب برشگر برچسب «Cutter» و پوستکن برچسب «Label Peel» اشاره نمود که این امکان کمتر در چاپگر های رومیزی دیده می شود.

جمع بندی

اگر شما احتیاج به یک چاپگر بارکد با عرض 104 میلیمتر و با سرعت بالا همراه با راه اندازی، کاربری و مدیریت آسان دارید، تنها گزینه شما چاپکر برچسب رومیزی Zebra ZD420 می باشد. سرعت بخشیدن به عملیات روزانه به لطف استفاده از کارتریچ به جای ریبون، وضوح چاپ تا 300dpi، وجود نشانگر های وضعیت بر روی دستگاه و امکان اتصال با تمام درگاه های ارتباطی با سیم و بی سیم، پشتیبانی از زبان های ZPL و EPL و بسیاری از زبان های رایج و چاپ انواع استاندارد های بارکد، در کنار ظاهری زیبا، لذت استفاده از این دستگاه را چندین برابر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست